ІСТОРІЯ BLACK+DECKER™

С тих пір, як Black+Decker™ була механічною майстернею у Балтиморі - ми фокусуємося на потребах користувачів

Так які ж головні події були основними причинами еволюції від маленької майстерні на початку 1900 років, до компанії,що стала центром глобального виробництва і маркетингу?

 • 1910Початок

  Двоє молодих підприємців, С. Дункан Блек і Алонзо Г. Деккер, заснували невелику механічну майстерню в Балтіморі, штат Меріленд, США. Вони назвали його The Black & Decker® Manufacturing Company. Серед числа ранніх продуктів були машини що виробляли кришки для молочних Пляшок

 • 1912Шестикутник

  Нова компанія розробляє і запускає логотип, який незабаром буде визнана у всьому світі. Шестикутник Black & Decker® був обраний для представлення шестигранною гайки для болта або гвинта з головкою.

 • 1916Запатентована мобільність

  У 1916 році компанія подає свій перший патент на ½ "переносну електричну дриль з пістолетною рукояткою і курковим вимикачем. Це нововведення перетворило стаціонарний інструмент в портативной і стало основою створення сучасного інструменту.

 • 1919Основні віхи

  Всього через дев'ять років після свого заснування, річний обсяг продаж BLACK+DECKER став перевищувати 1 мільйон долларів.

 • 1921Становлення у маркетингу

  Повносторінкова реклама Black + DECKER ™ з'явилася у пресі, сигналізуючи про початок становлення BLACK + DECKER ™ у засобах масової інформації та реклами.

 • 1922Розвиток міжнародності

  Компанія формує свою першу міжнародну філію, починаючи з Канаді в 1922 році, Великобританії в 1928 році і Австралії в 1929 році.Незабаром,компанія,стає світовим брендом.

 • 1946Домашня революція

  BLACK + DECKER ™ представляє перший в світі портативний електродриль для споживачів - це справжній прорив на ринку. Після того, як BLACK+DECKER дізнався, що робітники на фабриках брали портативні дрелі додому для особистого користування, BLACK + DECKER ™ починає створювати своєї революційну лінію свердел і аксесуарів для домашнього користування.

 • 1961Бездротовий прорив

  BLACK+DECKER™ представляє першу в світі бездротову електродриль що живиться від Ni-Mh аккумулятора. Після цього у 1962 році з'являється перший в світі бездротовий кусторіз

 • 1963Гонка швидкостей

  BLACK+DECKER™ робить свій вклад у космічну програму шляхом розробки бездротового інструменту для використання в умовах невагомості . Пізніше в 1971 році лунарномий дриль в з робочою головкою побудованою BLACK + DECKER ™, видаляє поверхневі зразки з Місяця під час 15 місії НАСА.

 • 1973Workmate® перемагає

  Workmate® порт ативний в ерстак з ап ущ ений у В ел ик обри тані ї отр и мує наго р од у за ві дм і нн ий дизайн від р ад и А нглії .

 • 1979Dustbuster® домінує

  Як абсолютно нова концепція домашніх очисників, Dustbuster портативний бездротової пилосос винайдений та впроваджений, розширив бездротову революцію від верстата до всіх пристроїв догляду за будинком і за його межами.

 • 1994Свіжа гнучкість

  Іноваційні бездротові інструменти з VersaPak® компанії BLACK+DECKER™ і іх феноменальний успішна система Snakelight® - дали зручність і універсальність користувачам.

 • 1998Зустрічайте Mouse®

  Натхненний комп'ютерною мишою, простий у використанні ергономічний шліфувальний верстат BLACK + DECKER™ Mouse® запущений, він продасться мільйонами

 • 2009Розумні рішення

  Знаючи правильні характерстики для приладу не так просто - так у 2009 році Black + DECKER ™ створила більшу лінійку потужних інструментів, з технологією Autoselect®. Просто виберіть проект і інструмент автоматично вибирає правильну установку, передбачаючи тип вашої роботи і допомагає досягти кращих результатів.

  Дізнайся більше тут
 • 2011Steam-Mop™

  BLACK+DECKER ™ запускає Steam Mop™, створюючи нову категорію для марки та допомагає легко очистити ваші підлоги нагрітою парою і робить її,якнайшвидше,сухою і без розводів.

 • 2012Революція крутіння

  BLACK+DECKER™ представляє Gyro Driver™ перша у світі системі що контролює швидкість і напрям кручення,що надає домашнім приладам,нові можливості.Gyro Driver™ отримує багато нагород,що підтверджує його дизайн та якість.

  Дізнайся більше тут.
 • 2013Ще один бестселлер

  BLACK+DECKER ™ запускає Duosand ™ перший в світі * 1/3 листовий шліфувальний прилад з подвійною системою вентиляції і пилосбірником,для більш чистого і швидкого полірування.

  Дізнайся більше тут.
 • 2014Ребрендінг BLACK+DECKER™

  "В 2014 році був анонсований новий глобальний бренд, для потужного інструменту,вуличного потужного інструменту і домашніх приладів - це був крок, завдяки якому Black&Decker стала BLACK+DECKER™.Новий варіант назви,для одного з найвідоміших брендів у світі.Нове BLACK+DECKER™ лого буле створене простим і чистим.Щоб побудувати,базуючись на ньому,сильний, потужний глобальний бренд,BLACK+DECKER™ запустить нові

  Будьте в курсі, підписавшись на нашу розсилку тут ..